zákaz kouření, nová práce a tak.

2. června 2017 v 17:19 | レナ |  Anonymně neanonymní deníček
ben barnes, dorian gray, and smoking imageTak v ČR už oficiálně platí nový naprosto pokrytecký zákon. Jakoby snad neexistovala možnost volby jak pro kuřáky tak nekuřáky. Tak když jsem sterilní fajnovka, tak přece nelezu do zakouřené putiky, ne? Určité podniky zas navštěvuje určitá skupina lidí, tak naprosto nevidím důvod, proč by o zákazu nemohl rozhodovat sám majitel podniku.
Demokracie, prej.

Rozčilovat se kvůli tomu nebudu, kouřit stejně nepřestanu a vsadím se, že se najde milion cest, jak tento zákaz obejít. Ale zkrátka, taková hysterie kolem kouření se mi nelíbí.
Sakra, dám si na to cígo.

Jinak mám novou práci tak nějak. Úplná vymývarna mozků pro duše v rozkladu. Ale aspoň mě uvede do transu a přivede na jiné myšlenky.
marilynmanson image
Ono občas posluhovat protivným Němcům nebo Čechům, kteří nedovedou pochopit, že něco prostě nemáme, to je vopruz. Každopádně na celkovou koncentraci lidí na den to ještě jde. Snad se to nezhorší a stále budou chodit lidi, kteří se na Vás nedívají jako na naprostou póvl služku.

A jinak, chci začít psát svou knihu. Téma bych jakžtakž měla, teď jsem začala tvořit jakýsi storyboard a mám v plánu napsat si životopisy hlavních postav, ať se mám od čeho odrazit. V průběhu tohoto léta si chci také zapisovat poznámky, útržky rozhovorů, které pak do příběhu zakomponuji.
Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama