Den 4: Pokusila ses někdy o sebevraždu?

7. května 2017 v 8:00 | レナ |  Borderline challenge
Ne, nepokusila. Sama se to tomu divím, vzhledem k tomu, že na smrt myslím 24/7, jak jsem však zmínila v předchozím článku této challenge, jsem srab.
Tím pádem se vylučuje jakékoliv pořezání, či cokoliv, co zanechá bordel.
Celkem dost jsem zvažovala varianty jako oběšení nebo otrávení. Jenže!
Ačkoliv můj život nebyl kdoví jak velkolepý, chci, aby taková byla aspoň moje smrt. A nevím teda, ale nepřijde mi moc velkolepé, že by mě někdo našel v otrávenou v hromadě blitek.
Má smrt musí proběhnout ve správný čas na správném místě. A nesmí být provedena jako akt zoufalství mé existence, nýbrž jako smíření se se svým vlastním osudem, jako vzepření se stáří. Musí proběhnout v míru, ne v afektu. A hlavně musí proběhnout, až budu mít na tomto světě všechno vyřešené.
Uvědomuji si, že můj život není jen má věc. Má smrt by ovlivnila celé mé okolí, dokonce i lidi, se kterými se tolik neznám. V lidech je zakořeněný strach a respekt ze smrti, tudíž sebevražda mladého člověka je vždycky takovej boom.
Nejbližší lidi to paralyzuje, bude trvat třeba i několik let, než se s tím vyrovnají, v někom to třeba bude hlodat až do konce života, ale všichni mí blízcí se s tím nakonec smíří a s skousnou tenhle můj osud. No a pro ostatní, kteří mě znají jen od vidění, budu prostě jen Ta holka, co se zabila.

Každopádně, to bude až za dlouho.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama