Den 1: Kdy naposledy jsi byla opravdu vzteklá? Kvůli čemu?

4. května 2017 v 20:10 | レナ |  Borderline challenge
V první řadě je třeba si uvědomit, že můj vztek není vztek v pravém slova smyslu. Neznamená to, že dotyčného vyřvu, už s ním nikdy nepromluvím anebo se pomstím. Kdepak, většinou na mě naštvanost nepoznáte (tedy vsadím se, že zkušený pozorovatel by si jistě všimnul nějakých nuancí v mém chování, ale to se moc často nestává).
Naštvanost u mě je ryze vnitřní záležitostí, normálně se s vámi bavím, ale zároveň vás skrytě proklínám. Nemám potřebu nikoho vyřvávat, protože bych tím dala najevo jen svou slabost a zároveň s nikým nepřeruším kontakt, protože jsem zatraceně zkurvenej asociální klíšťák, kterej se bojí, že zůstane dočista sám, tudíž si nechá líbit i nějakou zradu od lidí, kterým věří.
Teoreticky vzato tedy nejsem na pohled nějak naštvávací typ, když se nad tím zamyslím, většina věcí, za co se na lidi zlobím a proklínám je, je jen skrytý vztek ke mně samotné! Ano, já se dokážu naštvat a zklamat ze všech nejvíc, ani na to nepotřebuju druhé lidi. Stačí, když mě vyvede z míry nějaká maličkost, třebaže si křivě namaluji oční linky anebo že se poliju mlíkem.

Každopádně, co se týče druhých lidí, nesnáším u nich především nespolehlivost. Nesnáším, když se s někým na něčem domluvím, ale dotyčný pak couvne, změní plány a úplně nejlepší je, když se za to ani neomluví (typický příklad).
Vážně lidi?
Copak vám má prachsprostá existence nestojí ani za tři vteřiny věnované zprávě s omluvou, případně výmluvou?
Výmluva by totiž znamenala, že si subjekt dá aspoň tu práci sesmolit cosi, aby v mých očích nepůsobil jako idiot, co nedoržuje sliby.
Měla bych i pochopení pro to, že se někomu prostě a jednoduše nechce, úplně v pohodě.

Zkrátka a dobře, ze všeho výše plyne, že fakt nesnáším ignoraci a ignorovat mě je ten nejlepší způsob, jak si mě znepřátelit. Ale jen na chvíli, páč za pár okamžiků vás naopak můžu naprosto milovat!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama