Naprosto nepodstatné novinky z mého prachsprostého života

24. dubna 2017 v 21:02 | レナ |  Anonymně neanonymní deníček
Ačkoliv poslední asi tři články jsou věnované Darlingovi a tomu, jak se ho chystám opustit, tak ve zkratce... dosud se tak nestalo. Ale je fakt, že mě už zase míjí ta opouštěcí nálada.
Miluji až moc a to mne ničí a tudíž přemýšlím, že zaobírat se hlubokými vztahy mi činí více bolesti než užitku. Jenomže (a zde se mimo jiné ozývá má hraniční porucha osobnosti)... bojím se, že zůstanu dočista sama. Na jednu stranu potřebuji, aby mě někdo miloval, když já sama se milovat nedokážu... jenomže vztahy mne ničí. Ničí mě někoho milovat a za pět minut zas nenávidět.
Ničí někoho milovat až příliš.
Žárlit jen, když se baví s jinými ženami. Být až moc paranoidní, že mi zahýbá. A tak.

Hraničář (tedy já) se sebou nechá neskutečně zametat, jen aby mohl pocítit špetku lásky. Bojí se, že i to málo, co teď ve vztahu dostává, ztratí a zůstane opuštěn...
Hraničář se Vás chytne a nebude chtít pustit... i když ho kolikrát ztrapníte, ublížíte mu... často přicupitá zpátky.
Provází jej neskutečná tužba po lásce a zároveň nedostatečný pocit satisfakce z jejího naplnění. Většina lidí není schopna milovat tak bezmezně jako hraničář. Je to člověk, který Vám může snést modré z nebe a za pět minut Vás dostat do pekla.
Láska je pro něj jako závislost. Pořád vyžaduje Vaši přítomnost...

a Ty mi, Darlingu ani nenapíšeš... mám se spokojit s jednou zprávou za tři dny? Navíc, když zase nedodržíš, že přijdeš? Jsou to jen plané řeči.
Nenávidím Tě.

S láskou レナ.
 


Komentáře

1 irith irith | Web | 25. dubna 2017 v 10:35 | Reagovat

Špatně se pociťuje láska, pokud nejdřív nemiluješ sama sebe. Nepřijmeš to, co máš a nezačneš na sobě pracovat. Rozchod je možná zbytečný, ale uvědomění si je na tobě...

2 レナ レナ | Web | 25. dubna 2017 v 16:41 | Reagovat

[1]: Pravda pravdoucí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama