Hex your ex

5. března 2017 v 14:29 | レナ |  Anonymně neanonymní deníček
Výsledek obrázku pro hex your exNedávno mi psal můj ex. Já pár hodin na to psala na linku bezpečí. Netuším, jakou to má souvislost, ale každopádně to tvoří zajímavý kontrast.
Nejde o to, že by se snad ke mě chtěl vrátit, jen se ptal, jak se mám a podobné sračky. I přesto, že mi jakékoliv slovo navíc pro něj způsobuje tak dvacet nádorů, na otázku "neruším?" jsem se nezmohla na víc než jen na debilní "nn".
Idiot.
Už bych si ho fakt měla bloknout.

A co se týče té linky bezpečí... no, je úplně na hovno. Vše, co vám tam napíšou jsou jen otřepané fráze. Hádám, že třeba malým dětem by něco takového mohlo pomoct, každopádně pro mě konstatování toho, že mé deprese trvají již dlouho, že bych již měla někoho vyhledat a že kouření je nezdravé bohužel není kýžený pocit satisfakce, jaký jsem si myslela, že to bude mít, když se zas po nějaké době někomu svěřím. Schválně tam zkusím napsat, až se budu chtít zase zabít, třeba se mi to díky tamním radám konečně povede.

Celej můj vnitřní svět se už druhý týden řítí do sraček. Má to i světlá místa, smutné, že jen tehdy, kdy se nechávám unášet na vlnách neurolu, který sice můj stav sice nikterak nezlepšuje, ale způsobí to, že je mi má mizérie aspoň na chvíli ukradená.

Darling, nikdo nás už nezáchrání. Našli jsme sice sebe, dva lidi jak ze stejného těsta, ale i tak se utápíme v dekadentnosti našich činů a ve složitosti fungování hodinového stroje nazývaného Svět. Jsme dva tragédi, beznadějní případi. A já mám teď o Tebe i celkem strach. A zamýšlím se nad věcí, že bych nerada, abys byl v blízké době jen další ex.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama